Opel Insignia Sports Tourer

Dokonalosť v každom ohľade. Opel Insignia Sports Tourer 

Už za .

Opel Insignia Sports Tourer kombinuje atraktívny vzhľad a prémiové technológie s priestornosťou a všestrannosťou veľkého kombi. Nízka silueta, elegantné LED zadné svetlomety a chrómované prvky ukazujú jej sebavedomý a elegantný štýl.

Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer
Opel Insigna Sports Tourer

V novom modeli Insignia Sports Tourer sa snúbi nádherný vzhľad s kapacitou a všestrannosťou veľkého kombi. Široký a elegantný postoj vozidla umocňuje jeho nízka plynulá silueta, úzke LED svetlomety a koncové svetlá a dvojité chrómované rámčeky.

Elegantný, ergonomický a priestranný interiér nového modelu Insignia poskytuje vodičovi aj cestujúcim pôžitok počas každej jazdy. Či už počas každodenného dochádzania alebo pri dlhej obchodnej ceste – interiér nového modelu Insignia Sports Tourer vždy ponúka dokonalé prostredie. Zažite harmonický moderný dizajn, vysokokvalitné materiály a pocit priestrannosti.

Jedinečné predné a zadné LED svetlá s dennými svetlami a charakteristickým tvarom krídla typickým pre Opel zlepšujú štýl a zvyšujú viditeľnosť. Navyše pri otváraní vozidla vás privítajú animovanou svetelnou sekvenciou.

Vyjadrite svoju osobnosť: vyberte si obľúbenú farbu a prejavte sa.

Dodajte svojmu modelu Insignia Sports Tourer vlastný jedinečný charakter pomocou atraktívnej ponuky zliatinových diskov kolies, vo veľkostiach od 17 do 20 palcov.

Sports Tourer zaujme veľkým panoramatickým strešným oknom, cez ktoré do interiéru preniká záplava prirodzeného svetla. Súvisiaci veterný deflektor chráni cestujúcich pred prievanom.

Predstavujeme prevratné pixelové svetlomety IntelliLux LED® – ďalší krok spoločnosti Opel v oblasti vývoja priekopníckych technológií osvetlenia. Tento systém ponúka oveľa lepšiu viditeľnosť v tme vďaka neustále zapnutým diaľkovým svetlám, ktoré neoslňujú vodičov protiidúcich vozidiel. Každý svetlomet pozostáva z 84 segmentov, ktoré sa prispôsobujú dopravnej situácii automatickým vypínaním jednotlivých prvkov.

Projekčný displej premieta na čelné sklo kľúčové informácie pre vodiča, ako napríklad rýchlosť, pokyny satelitnej navigácie alebo výstrahy automatického tempomatu, vďaka čomu môžete stále bezpečne sledovať cestu.

Systém automatického núdzového brzdenia s rozpoznávaním chodcov sleduje dopravnú situáciu pred modelom Opel Insignia. Ak systém vpredu zaznamená chodca, vozidlo alebo iný objekt, vopred zvýši výkon brzdového systému a dokonca aj sám zabrzdí vozidlo, ak vodič nezareaguje.

Systém upozornenia na križujúce vozidlá vzadu rozpoznáva pohyblivé objekty za modelom Insignia, ktoré sa k nemu približujú zboku pri cúvaní z parkovacieho miesta alebo z príjazdovej cesty, a upozorňuje na ne. Riziká, ktoré ste doteraz nevideli, dokážete teraz ľahko zvládnuť.

Najnovšia generácia systému rozpoznávania dopravných značiek neustále zobrazuje maximálnu povolenú rýchlosť a ďalšie dopravné značky na bloku prístrojov pred vodičom a, ak je k dispozícii, aj na projekčnom displeji.

Automatický tempomat pracujúci v celom rozsahu rýchlostí3 zaručuje jazdu bez stresu. Automatických zrýchľovaním a spomaľovaním udržiava bezpečný odstup od vozidla vpredu. Dokonca ani po zastavení vozidla nemusíte tempomat znova zapínať.

Systém upozornenia na zmenu jazdného pruhu vyšle upozornenie, ak vozidlo prejde do iného pruhu bez zapnutia smerových svetiel. Systém sledovania mŕtveho uhla zasa zaznamenáva rýchlo sa približujúce vozidlá vo vedľajších pruhoch, ktoré sa práve nachádzajú v mŕtvom uhle, a upozorňuje na ne vodiča.

Ergonomicky certifikované predné sedadlá pomáhajú vodičovi a prednému spolujazdcovi predchádzať bolestiam chrbta a zároveň zvyšujú pozornosť a osobnú pohodu.

Nová Insignia Sports Tourer ponúka vodičom prvotriednu úroveň komfortu vďaka vyhrievaným prvkom, s ktorými bude jazda počas chladných rán oveľa príjemnejšia.

Nová Insignia Sports Tourer bola stvorená preto, aby vám uľahčila život. Vďaka štedrosti a variabilite svojich úložných riešení je mimoriadne priestranná a všestranná.

Dvere batožinového priestoru s bezdotykovým ovládaním sa automaticky otvoria alebo zatvoria pri jednoduchom vsunutí nohy pod zadný nárazník.

Digitálne pripojenie, zabudovaný navigačný systém, veľká inovačná farebná dotyková obrazovka a vysoká kvalita zvuku: špičkový informačno-zábavný systém nového modelu Insignia má všetko.

Vyššia vernosť reprodukcie. Prémiový audiosystém od spoločnosti Bose® urobí z každej jazdy zábavu. Vďaka ôsmim reproduktorom si všetci vo vozidle môžu vychutnať mohutné basy a jasné, ostré výšky.

Jednoducho položte smartfón do vyhradeného priestoru so zabudovanou indukčnou nabíjačkou a batéria sa bude bezdrôtovo nabíjať.

V prípade kolízie alebo nehody Systém núdzového volania automaticky kontaktuje záchranné zložky, aby vám pomohli, môžete byť preto pokojný na každej vašej ceste. Ak je to potrebné, môžete použiť tlačidlo Núdzové volanie manuálne kedykoľvek aby ste kontaktovali priamo operátorov bezpečnostných zložiek.

Nová Insignia Sports Tourer prináša vyšší výkon a pritom menej emisií a nižšiu spotrebu paliva. Pripravte sa na skutočne vzrušujúcu jazdu so širokou ponukou rôznych motorov.

Manuálna prevodovka, bezstupňová automatická prevodovka, 8- alebo 9-stupňová automatická prevodovka: voľba je na vás.

Možnosť prispôsobenia jazdných parametrov. Vďaka systému FlexRide zažijete tri autá v jednom.

Systém pohonu všetkých kolies rozdeľuje výkon tak, aby ste s vozidlom zažili dynamickú, ale zároveň bezpečnú a jednoducho zvládnuteľnú jazdu.

Opel Insignia Sports Tourer
GSi 

Pôsobivé krivky, výkonná technológia preplňovania a dokonalé ergonomické vlastnosti:
Insignia GSi spája pôžitok z jazdy a pokročilé technológie do športovo ladenej podoby.

Insignia Grand Sport GSi

JAZDNÁ DYNAMIKA A NENAPODOBITEĽNÝ ŠTÝL.

Kultový, okamžite rozpoznateľný dizajn GSi dotvárajú dynamické štýlové prvky a exkluzívne dvojfarebné 20-palcové zliatinové disky kolies. Dve koncovky výfuku z nehrdzavejúcej ocele odkazujú na výkon a vášeň ukrytú vo vnútri. Zadný spojler zasa zabezpečuje potrebný prítlak a odáva vozidlu pôsobivý vzhľad na ceste.

Insignia Grand Sport GSi

VÝKON A ŠTÝL RUKA V RUKE.

Interiérové prvky zamerané na vodiča, ako napríklad volant s plochou spodnou časťou, ergonomické1 športové2 sedadlá s integrovanými opierkami hlavy či športové hliníkové pedále dokazujú, že variant GSi je presne taký vzrušujúci, športovo ladený a dizajnovo zameraný, ako sa od neho očakáva.

Insignia Grand Sport GSi

VÝKON AKO SÚČASŤ ŠTANDARDNEJ VÝBAVY.

Na model Insignia GSi sa štandardne montujú 20-palcové zliatinové disky s nádhernou dvojfarebnou úpravou, brzdami BREMBO a športovými pneumatikami. Jeho športovo ladený podvozok FlexRide a systém pohonu všetkých kolies Twinster so smerovaním krútiaceho momentu zaručujú pocit z jazdy, ktorému sa nič nevyrovná.

Insignia Grand Sport GSi

PRESNE TAKÁ VÝKONNÁ, AKO SA ZDÁ.

Insignia GSi je skutočný športiak. Pokrokový 2,0-litrový preplňovaný zážihový motor dosahuje výkon 169 kW (230 k) a pôsobivý krútiaci moment 350 Nm. Kombinuje sa s 9-stupňovou automatickou prevodovkou.

Neváhajte nás kedykoľvek nezáväzne kontaktovať

Vyberte vašu požiadavku 
Údaje o vás 
Vyberte model 
Corsa
Combo-e Life
Crossland
Astra
Mokka
Grandland
Zafira-e Life
Insignia
Combo Van
Vivaro
Movano
Poznámka  

Vložením svojich osobných údajov do formulára beriem na vedomie ich spracovanie podľa podmienok uvedených tu.

 

MGM International, s.r.o.  

  MGM International s.r.o. Topoľčany

Po-Pia 7:30 – 16:30 So 8:00 – 12:00